Özbekistan

Görünüm listeleri

Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Özbekistan

Özbekistan'da satılık emlak

Özbekistan bir Orta Asya ülkesi, eski bir Sovyet cumhuriyetidir. Çin'i Akdeniz'e bağlayan antik ticaret yolu olan İpek Yolu ile bağlantılı camiler, türbeler ve yerleri ile tanınır. Yol boyunca en önemli şehir olan Semerkand, İslam mimarisinin önemli bir örneği olan Registan'a ev sahipliği yapıyor. Kazakistan ile kuzeye ve batıya, doğuda Kırgızistan ve Tacikistan ile, güneye Afganistan ve Türkmenistan ile; Lihtenştayn ile birlikte, dünyada iki kez karaya oturmuş tek ülkedir, yani denizde çıkışı yoktur ve tümüyle karayla çevrili devletlerle sınırları vardır. Taşkent, Özbekistan'ın başkentidir.

Özbekistan'da satılık emlak satın almak istiyorsanız, Özbekistan'ın başkenti dünyanın en büyük gayrimenkul ve kentsel yeniden geliştirme projelerinden birine yatırım yapıyor. Özbek Hükümeti tarafından Temmuz 2017'de onaylanan Taşkent Şehri Uluslararası İş Merkezi. En büyük Özbek şehrinin merkezinde 80 hektarlık bir alanı kaplamaktadır. Büyük şehir projesi, uluslararası şirketlerin ve gayrimenkul yatırımcılarının ilgisini çekmiştir ve turizm için de önemli bir itici güç olabilir. Taşkent Şehri'nin ana planı, ofisler, oteller, yerleşim alanları, konferans salonları, hipermarketler, alışveriş merkezleri ve yaya alanları için modern binaların inşasını içermektedir.

Özbekistan'daki emlak piyasası, son on yılda, ülkedeki kötüleşen ekonomik durum ve iş ortamından etkilenerek büyük ölçüde durgun seyretti. Şu anda durumun hızla değişmekte olduğu ve tüm ekonominin liberalleşmesi ile gayrimenkul piyasasının yakın gelecekte yeniden doğmasının beklendiği unutulmamalıdır.

Yabancı yatırımcılar, Özbekistan'da satılık emlak satın almakta güçlüklerle karşılaştı çünkü Özbekistanlıları, ülkesine geri gönderilmek için gerekli miktarlarda ABD dolarına çevirme yetkisi almak zor. Özbekistan'da yurtdışına para transferi yapmak isteyen yatırımcılar için alternatif bir yasal pazar yoktu. Bu, özellikle piyasadaki yabancı yatırımcı eksikliğinden dolayı daha da kötüleşti.

Yabancı yatırım eksikliği, piyasa eğilimlerinin yerel ve mevsimsel faktörlerden kaynaklandığı anlamına geliyordu. Küçük yerel yatırımcılar, riskli ve verimsiz bir bankacılık sisteminden ziyade mülkte değer depolamaya çalışan piyasadaki tek oyuncular olmaya devam ediyor.

Beklenti, devam eden ekonomik reformların, iyileşen ekonomik ortamın ve döviz kurlarının serbestleştirilmesinin gayrimenkul piyasasının toparlanacak ilk varlık sınıfları arasında yer almasını sağlayacağı yönündedir. Pazar, Özbekistan'da satılık yeterli konut ve ticari mülklerin yetersiz tarihsel teklifi ile karakterizedir. Önemli bir fiyat düzeltmesinden sonra, emlak piyasası büyüme ve cazip değerlemeler için sağlam temellere sahiptir. Taşkent'te satılık mülk satın alan yabancılar ve ülkenin diğer bölgelerinin vatandaşları, en az 100.000 ABD Doları değerinde satılık mülk satın aldıktan sonra oturma izni alabilirler. Bu, son yasal değişikliklerden sonra mümkün oldu.

  •  
    Özbekistan'a taşınıyorum. Uzatın ve Özbekistan'da yaşıyor.

      Orta Asya'da bulunan, denize erişimi olmayan, günün kahramanı sizi kesinlikle şaşırtacak, gerçekten eşsiz bir millettir. Özbekistan hakkında konuşuyoruz. Bugünlerde en çok istenen varış yerlerinin diğerleri olduğunu çok iyi biliyoruz, ancak bu durumda, görünüşte anonim bir bölgenin arkasına ...

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 43438

Satilik 4 Yatak Odası, Özbekistan, Taškent, Taškent, Nukus Str

14,872,272.73TRY
Satilik
4 Yatak Odası

180 m²
Taşkent'in lüks semtinde (Mirobad bölgesi) 4 yatak odalı, balkonlu, 180 m2, 7 katlı tuğla prestijli evin 2. katında, yerden ısıtmalı, asansörlü 4 yata...
SATILIK Modern otomatik topraksız sera SATIŞ FİYATI: 1.000.000.- USD Kurulum yeri: Özbekistan – Jizzah City Toplam arazi : 4 hektar ( Özel mülk ) ...
Cod. 2118

Satilik 3 Yatak Odası, Özbekistan, Taškent, Taškent, center

1,259,681.50TRY
Satilik
3 Yatak Odası

80 m²
Merkezde güzel daire, 6 oda, iklim kontrolü, panoramik balkon, güney batı konumu, kiler. Kısmen yeniden örgütlenmek.
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB